تبلیغات
اروم نیوز، تحلیل بلاگ، اورمیه سسی ، آذربایجان سسی ، اورمو سسی ، - تکذیبیه بهنام بابازاده در راستای مطالب برخی از سایت ها
آیا تعطیلی پنجشنبه هارا حق مردم و به مصلحت استان آذربایجان غربی میدانید ؟تعداد نویسندگان اروم نیوز : 6 نفر
كل مطالب ارسال شده: عدد
هسته ی مرکزی مدیریت اروم نیوز: 2 نفر
آخرین بروز رسانی :
دامنه اروم نیوز: www.urumnews.ir
دامنه جدید اروم نیوز : www.urumia.orq.ir
قدرت گرفته از : اپراتورهای شخصی کارگروه اروم نیوز !

خبرگزاری آذردیلی نیوز آذربایجان غربی


تکذیبیه بهنام بابازاده در راستای مطالب برخی از سایت هااروم نیوز «اورمیه سسی »: بهنام بابازاده در یادداشتی، ابهامات مطرح شده در روزهای اخیر پیرامون فیلترینگ سایت دورنانیوز را توضیح داد. وی در بخشی از توضیحات خود آورده است : ...

فعالیت مطبوعاتی به خودی خود از دشواری خاصی برخوردار نیست و هر فرد تحصیل‌کرده‌ای با آگاهی از اندک اصول پایه خبرنویسی، می‌تواند ادعای خبرنگاری کند؛ اما فعالیت مستقل و منتقدانه در فضای مطبوعاتی شامل دشواری‌های خاصی است و تفاوتی ندارد که این فعالیت در مطبوعات مکتوب باشد یا در رسانه‌های مجازی.

ابتدای سال 92 بود که با مساعدت برخی همکاران فعال و وظیفه‌شناس مطبوعات استان تصمیم به راه‌اندازی یک پایگاه مجازی مستقل خبری و تحلیلی با محوریت اورمیه و استان آذربایجان غربی گرفتیم. فراهم‌سازی مقدمات این کار نزدیک به سه ماه طول کشید و این پایگاه مجازی که نام بامسمّای دورنانیوز را بر پیشانی خود می‌دید در تیر ماه 92 آغاز به کار کرد.

در طی نزدیک به سه ماه فعالیت مستمر دورنانیوز، نزدیک به یکصد مقاله اختصاصی توسط تحریریه این سایت منتشر شد و در این مدت کم، توجه میزان قابل توجهی از مردم اورمیه و آذربایجان‌غربی را به خود جلب کرد. این میزان علاقه مخاطبان به دورنانیوز، در روزهای اخیر باعث بروز برخی شایعات بی پایه و اساس و ابهامات غیرمنطقی درباره فیلترینگ این سایت شد.

آنچه مسلّم است اینکه تمام فعالیت‌های دورنانیوز طبق قوانین و آیین نامه های مطبوعات کشوری می‌باشد و همانند هر نشریه مکتوب یا مجازی دیگر، در صورتی که اشکالی در هر یک از مطالب منتشره از آن وجود داشته باشد، قدر مسلم از طریق راه‌های قانونی و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل پیگیری و حل و فصل است کما اینکه فیلترینگ اخیر دورنانیوز فارغ از اینکه موجه یا غیرموجه بوده و البته بدون تذکر یا هشدار قبلی بوده در راستای همین قوانین موجود می‌باشد. البته مدیریت دورنانیوز از هفته گذشته و پس از فیلتر شدن این سایت خبری و تحلیلی ، تلاشهای خویش را در جهت رفع فیلتر از طریق راههای قانونی پیگیری می‌نماید و با توجه به اینکه  این روند عموماً (رفع فیلترینگ) بین یک تا دو هفته طول می‌کشد، بنابراین  این نوید را به همه مخاطبان عزیز می‌دهیم که به امید خدا طی چند روز آینده شاهد بازگشایی دورنانیوز خواهیم بود.

در خاتمه به ضرس قاطع اعلام می کنیم که مدیران و هیئت تحریریه این سایت هیچگونه وابستگی و هواداری به هیچ گروه ، حزب ، دسته ، جناح ، باند و تشكیلات خاصی اعم از داخل یا خارج كشور نداشته و هر انتسابی از سوی هر سایت و نشریه و شخص حقیقی یا حقوقی به دورنانیوز و مدیران آن فاقد پایگاه و جایگاه حقوقی بوده و شدیدا" تكذیب می گردد. همانگونه كه پیشتر اعلام گردید تمامی فعالیتهای این سایت در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی بوده و مدیران و اعضای هیئت تحریریه خود را مقید به رعایت این قوانین و مقررات می داند.


:: مرتبط با: گفتگوها , سیاسی ,:: برچسب‌ها: تکذیبیه]بهنام بابازاده تکذیب کرد , تکذیب نوشته های سایت , بهنام بابازاده تکذیب کرد , تکذیبیه دورنانیوز , واکنش بهنام بابازاده به مطالب رسانه های بیگانه ,
ن : شورای نویسندگان
ت : شنبه 23 شهریور 1392