تبلیغات
اروم نیوز، تحلیل بلاگ، اورمیه سسی ، آذربایجان سسی ، اورمو سسی ، - آقای حضرت پور روح الله را به خاطر خدا در چاه نیانداز!!
آیا تعطیلی پنجشنبه هارا حق مردم و به مصلحت استان آذربایجان غربی میدانید ؟تعداد نویسندگان اروم نیوز : 6 نفر
كل مطالب ارسال شده: عدد
هسته ی مرکزی مدیریت اروم نیوز: 2 نفر
آخرین بروز رسانی :
دامنه اروم نیوز: www.urumnews.ir
دامنه جدید اروم نیوز : www.urumia.orq.ir
قدرت گرفته از : اپراتورهای شخصی کارگروه اروم نیوز !

خبرگزاری آذردیلی نیوز آذربایجان غربی

شهردار محترم لطفا دقت کن !


آقای حضرت پور روح الله را به خاطر خدا در چاه نیانداز!!اروم نیوز ((‌ اورمیه سسی ))‌ : جناب آقای شهردار خواهش می کنیم خدا را در نظر بگیرید و به خاطر در قدرت ماندن رای مردم را خراب نکنید و پسرتان را قربانی اهدافتان نکنید که به خدای عظیم قسم که روح الله حیف است و پراکنده کردن رای مردم گناه .....


کمتر از یکماه به انتخابات شوراهای شهر مانده است. همه اماده ماراتن سختی که در پیش است می شوند. ائتلاف صالحین ،عدالتخواهان،یاوران غدیر،صادقین و ائتلاف آبادگران. 
روی سخن ما در این نوشته با شهردار شهر ارومیه عالیجناب حضرت پور است.شاید باشداین نوشته که به یقین مورد خشم حامیان آقای شهردار rقرار خواهد گرفت مورد استفاده ایشان قرار گیرد. 
از مرداد سال ۹۱ با شهردار شدن حاج محمد حواشی زیادی در شهر ایجاد شد منتها با مدیریت خوب وی و اطرافیان رئیس جدید ، بلدیه ارومیه توانست در عرض چند ماه به چند علت که به طور خلاصه به ذهن نگارنده می رسد به شرح زیر کارهای عمرانی خوبی را انجام دهد. 

۱.ذهن انتخاباتی حضرت پور و روشن دیدن آینده برای خود و هم طیفی هایش و درسهایی که در این چند سال از جواد جهانگیرزاده یاد گرفته بود باعث شد از کارهایی که خوشایند مردم است برای ابتدای امر شروع کند که این امر موجب جلب رضایت مردم شد. 

۲.چون اعضای شورای محترم شهر و اکثرا دوستداران قدرت وضعیت نارضایتی مردم را در حد زیادی می دیدند مجبور به حمایت و همسویی با رئیس شورا و آقای شهردار شدند تا در این مدت کم باقی مانده بی برنامگی و سیاسی کاری های ۵ ساله خود را لاپوشانی کنند. 

۳.مدیریت و استفاده از پتانسیل رسانه ها (آینانیوز - عصر ایران و سایتهایی چون ذوالفقار نیوز- عصر امید - جوان پرس و راوی نیوز)و شرکت های تبلیغاتی و مشاوران طراحی شهری و دوستی با خیلی از این عزیزان در انتخابات های گذشته باعث تعریف و تمجید و به به و چه چه های آنها در فضاهای گوناگون شد.

۴.مردم داری حضرت پور و بلد بودن این نکته که چطور با مردم و هر قشر باید به صحبت پرداخت ، باعث شد تا با برنامه ریزی های کاری دقیق در مناطق کمتر توسعه یافته شهرداری حضور یافته و موجب رضایتمندی اهالی شده و بعد از این کار طبق شنیده ها یکی از هواداران ایشان با مسئول آن منطقه یا همان ریش یفید آن محله رایزنی کرده تا بنر یا پارچه نوشته ای در جلوی یکی از ساختمان های شهرداری نصب شود که البته این امر موجب نارضایتی خیلی از مردم شده که این امر را تعمدی و برای انتخابات تلقی می کنند.(نظر حضرت پور غیر از این است) 

۵.آقای استاندار نیز به خاطر تمام شدن وقت دولت همزمان با شوراها برای تثبت خود در استانداری اقای جلال زاده هم به جمع حامیان پر و پا قرص حاج محمد پیوست و هر آنچه در توان داشت به کار بست تا هم بدنامی معرفی عصمت پرست شهردار قبلی که یکسال توانست در شهرداری بماند را از پرونده خود پاک کند و هم در اذهان ماندگار بماند و در دولت آینده از حمایت سیاسیون شهر بهره ببرد. هر چند طبق شنیده ها برخی علل دیگر که چون سندی در دست نیست بازگو نمی کنیم نیز باعث این حمایت ها شد تا آنجا که در سفر دولت به استان نیز حضرت پور توانست مصوبه به دولت پیشنهاد دهد!! و حتی از رئیس دولت دکتر احمدی نژاد (که به گفته خودش مشایی است) بودجه بگیرد!! 

بگذریم از دلایل زیادی که در این نوشته جایش نیست و باعث شد تا حضرت پور بتواند به اینجا برسد. تحلیل نگارنده این است که،حالا همین آقای حضرت پور که خیلی از حرفهایش را می زند و بعدا هم متاسفانه زیرگفته هایش می زند (اشاره به عدم ترک شورا تا اتمام این دوره و عدم ورود به انتخابات شورا توسط شهرداری و خودش مبنی بر ارایه لیست اینجا و اینجا کلیک کنید)می خواهد پسرش را وارد بازی خطرناک سیاست کند تا با استفاده از نام حضرت پور بتواند صاحب کرسی در شورا شود. 

البته ظاهر قضیه را کتمان می کنند و می گویند خود روح الله تصمیم به ورود گرفت ولی بر اساس شنیده ها این گفته ها هم سیاسی است و اینگونه نیست که بیان می شود. 
حضرت پور به خاطر اینکه بتواند در اینده شهردار ارومیه بماند چاره ای جز تلاش برای انتخاب شدن نفرات همسو با خود ندارد تا آنجا که حتی در برخی محافل نیز شنیده شده است که از قومیت های دیگر نیز در لیست خود (آبادگران) برای جذب آرای بیشتر استفاده خواهد کرد که امیدواریم این شنیده ها شایعه ای بیش نباشد و صدالبته رنگ واقعیت نگیرد. 

واما چرا روح الله برای ورود به شورا انتخاب شد 
یکی از مواردی که باید در انتخابات رای آور باشد نام آور بودن و شناخته شده بودن فرد است و اینکه شخص مورد نظر رد صلاحیت نشود. این روزها همه حضرت پور را می شناسند و یا اسمش را شنیده اند و این اسم فامیل روح الله است که رمز پیروزی وی در انتخابات خواهد بود البته به اذعان کارشناسان انتخاباتی حامی وی. 
یعنی می شود به این جمع بندی رسید که : حرف شنوی از پدر ،بی تجربگی(هر چه پدر گفت همان) ،هم نام بودن،اطمینان کامل پدر به پسر و فرزند شهید بودن مجموعه عواملی است که باعث شد تا حضرت پور روح الله را در چاه سیاست بیاندازد . 
نتیجه گیری: 
چون روح الله حضرت پور پسر [ناتنی]حاج محمد است دلیل نمی شود تا اینکه شما وی را به عنوان کاندیدا به مردم معرفی کنید و مردم را دعوت به اینکه آی ایهاالناس به این پسر من رای بدهید که انگار به خودم رای داده اید(نقل به مضمون) و حامیان رسانه ای خود را مامور کنید تا رگ قدرشناسی مردم را تحریک کنند که اگر به وی رای ندهید یعنی قدرشناس نیستید اینجا را کلیک کنید و یا اینکه حضرت پور همان حضرت پور است!! اینجا را کلیک کنید. 
خواهش می کنیم خدا را در نظر بگیرید و به خاطر در قدرت ماندن رای مردم را خراب نکنید و پسرتان را قربانی اهدافتان نکنید که به خدای عظیم قسم که روح الله حیف است.:: مرتبط با: تحلیل ها ,:: برچسب‌ها: شهرداری اورمیه , انتخابات شورای شهر اورمیه , انتخابات شوراها , حضرت پور ,
ن : شورای نویسندگان
ت : دوشنبه 6 خرداد 1392