تبلیغات
اروم نیوز، تحلیل بلاگ، اورمیه سسی ، آذربایجان سسی ، اورمو سسی ، - اندر احوالات سایت رسمی وسامانه پیامکی باشگاه شهرداری اورمیه
آیا تعطیلی پنجشنبه هارا حق مردم و به مصلحت استان آذربایجان غربی میدانید ؟تعداد نویسندگان اروم نیوز : 6 نفر
كل مطالب ارسال شده: عدد
هسته ی مرکزی مدیریت اروم نیوز: 2 نفر
آخرین بروز رسانی :
دامنه اروم نیوز: www.urumnews.ir
دامنه جدید اروم نیوز : www.urumia.orq.ir
قدرت گرفته از : اپراتورهای شخصی کارگروه اروم نیوز !

خبرگزاری آذردیلی نیوز آذربایجان غربی

سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه یا سایت تبلیغات مسئولیین باشگاه

اندر احوالات سایت رسمی وسامانه پیامکی باشگاه شهرداری اورمیهاروم نیوز ((‌اورمیه سسی ))‌ : از مهمترین ویژگی های یک باشگاه حرفه ای ؛ اطلاع رسانی درست و دقیق برای هوادارانش می باشد که باعث می شود بین دو طرف حس اعتماد ایجاد گردد و هواداران نسبت به اخبار دریافتی از اتفاقات تیم رضایت خاطر داشته باشند. باشگاه برای ایجاد این ارتباط از گزینه هایی همچون سایت رسمی ویا سامانه پیامکی استفاده می نماید که باید در جهت رضایت هواداران به کار گرفته شود ....


حال باشگاه شهرداری اورمیه که خود را در زمره ی باشگاه های سطح اول و حرفه ای کشور حساب می نماید و برای قهرمانی تیم های دیگر در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا پیام تبریک صادر می کند نزدیک به نه ماه است که دست به گشایش سایت رسمی و راه اندازی سامانه پیامکی زده است.

سایت رسمی یک باشگاه خود باید منبع خبری باشد تا دیگر سایت ها خوراک خبری خود را از سایت رسمی تهیه نمایندو همیشه مدیران سایت سعی نمایند که سایت را بروز و آپدیت نگه دارند اما متاسفانه سایت رسمی باشگاه شهرداری اورمیه پس از اتمام لیگ برتر والیبال به منبعی برای منتشر کردن تبریکات مدیرعامل و قائم مقام باشگاه و اخبار محض مدیران تبدیل گشته است وهیچ گونه خبری از آینده تیم  برای آگاه سازی هواداران منتشر نمی کند در حالی که وظیفه اطلاع رسانی وضعیت یک باشگاه برعهده سایت رسمی است.

از نکات ضعف این سایت می توان به درج اخبار خبرگزاری های دیگر؛ شکل و شمایل ضعیف سایت و اطلاع رسانی کندو دیر به دیر در آن اشاره کرد.

از سوی دیگر سامانه پیامکی باشگاه که با تبلیغات فراوان و با پخش تعداد زیاد اتیکت و نصب بنر شروع به کار کرده بود تا همین اواخر هیچ استفاده ای نمی شد تا این که مدیرعامل محترم تیم شهرداری از سفر زیارتی خود برگشته و این سامانه پیامکی تبدیل به ابزاری برای فراخوان دادن استقبال از ایشان می شود!!!

در انتها امیدواریم سایت رسمی و سامانه پیامکی باشگاه شهرداری اورمیه در جهت رضایت خاطر هوادران به کارگرفته شود تا منبع خبری دقیق و به دور از تبلیغات برای بازدیدکننگان و کاربران آن باشد. 


:: برچسب‌ها: باشگاه شهرداری اورمیه , سایت شهرداری اورمیه , باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری اورمیه , سایت رسمی شهرداری اورمیه ,
ن : شورای نویسندگان
ت : جمعه 16 فروردین 1392