تبلیغات
اروم نیوز، تحلیل بلاگ، اورمیه سسی ، آذربایجان سسی ، اورمو سسی ، - امانتداری راننده پسماند شهرداری اورمیه ، پول گمشده را به صاحبش بازگرداند
آیا تعطیلی پنجشنبه هارا حق مردم و به مصلحت استان آذربایجان غربی میدانید ؟تعداد نویسندگان اروم نیوز : 6 نفر
كل مطالب ارسال شده: عدد
هسته ی مرکزی مدیریت اروم نیوز: 2 نفر
آخرین بروز رسانی :
دامنه اروم نیوز: www.urumnews.ir
دامنه جدید اروم نیوز : www.urumia.orq.ir
قدرت گرفته از : اپراتورهای شخصی کارگروه اروم نیوز !

خبرگزاری آذردیلی نیوز آذربایجان غربی

پیدا شدن 200 میلیون ریال پول و طلا از میان انبوه زباله‌ها؛


اروم نیوز (( اورمیه سسی )) : سعید حسینی، راننده سازمان خدمات موتوری شهرداری اورمیه مبلغ قابل توجهی پول و طلا را از میان زباله‌ها پیدا کرده و به صاحبش تحویل داد.  از اینگونه رخدادها معمولا همه ساله در شهرستان اورمیه اتفاق میفتد که نشان از فرهنگ اصیل آذربایجانی مردمان دیار باکری ها ، حیدرخان عموغلی ها و سرزمین چی چست اورموی ها میباشد ....


یکی از شهروندان بلوار امام رضا(ع) با وی تماس گرفته و اطلاع می‌دهد مقداری وجه نقد به مبلغ یکصد میلیون ریال و طلا و جواهرات به ارزش تقریبی یکصد میلیون ریال توسط فرزندانش همراه با زباله‌های منزل در محل زباله قرار داده شده است.

با توجه به اینکه خودروی تحت اختیار این راننده مجوز تردد به محل دفن زباله را ندارد، در ایستگاه تخلیه موقت موسوم به ایستگاه میانی تخلیه بار می‌کند که در این صورت پیدا کردن این طلاجات در میان ده‌ها تن زباله شهری امری محال به نظر می‌رسید.

وی برای جلوگیری از این امر با مسئولان سازمان متبوع تماس حاصل می‌کند و مجوز تردد به محل دفن زباله را کسب کرده و به محل دفن زباله واقع در جاده نازلو عازم می‌شود. 

حسینی زباله‌های موجود در خودرو خود را در محلی جدا از سایر زباله‌ها تخلیه کرده و به همراه دو نفر از همکاران خود همه کیسه‌های زباله را بررسی می‌کند و با پیدا کردن طلاجات و مبالغ نقد به طرف منزل این شهروند حرکت می‌کند و آنها را به صاحبشان تحویل می‌دهد.

حسینی در قبال این عمل خیرخواهانه‌اش مژدگانی که صاحب این طلاجات در نظر گرفته بود را قبول نکرد. 

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اورمیه ضمن تقدیر از این راننده امانتدار با تقدیم هدیه نقدی ، از وی تجلیل به عمل ‌آورد.
:: مرتبط با: کافه خبر ,:: برچسب‌ها: امانتداری , کار نیک کارمند شهرداری , کارگران شهرداری شرف دارند ,
ن : شورای نویسندگان
ت : جمعه 9 فروردین 1392